Upcoming Events

  • 1 Keane Cup Finalists '17-'18 Castleview
  • 1 Team of the month for August-Avondale Utd Junior Premier side
  • 1 Michael Ward inter provincial 2018
  • 1 Mayfield Utd v Castleview
  • 1 Cobh Wanderers

Latest News

Fixtures/Results Thursday 15th Nov...
15/11/2018
THURSDAY 15THNOVEMBERMUNSTER SENIOR CUP 3RDROUNDMidleton 1 v 0 Park Utd, Knockgriffin Park, 7.30pm &...
read on


Fixtures Friday 23rd Nov - Thursday...
15/11/2018
FRIDAY 23rdNOVEMBERFAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 3RDROUNDRockmount  v  Wilton Utd, Rockmount...
read on




Tuesday 20th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Senior 1st Division
19:30 Blarney United vs Park Utd Kevin O'Sullivan (Pending) O Shea Park
Saturday 24th November, 2018
14:00 Kinsale vs Blarney United Anthony Buttimer (Pending) Madden Park
14:00 Leeside vs St Marys Kevin O'Sullivan (Pending) Leeside Park
14:00 Park Utd vs Carrigaline United Dan Deady (Pending) Brigown Park
Thursday 29th November, 2018
19:30 Castleview vs Wilton United Keith Callanan (Pending) O Sullivan Park
Saturday 24th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Senior 2nd Division
14:00 Mallow United vs Casement Celtic Jim Walsh (Pending) Town Park
Sunday 25th November, 2018
10:45 Kilworth Celtic vs Riverstown Christopher Braganza (Pending) Sheila Flynn Park Castlecooke, Kilworth
Saturday 24th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League Junior Premier Division
14:00 Everton vs Rockmount Robert O'Leary (Pending) Everton Park
Sunday 25th November, 2018
10:45 Leeds vs Douglas Hall Anthony Buttimer (Pending) Leeds Park
10:45 UCC vs Carrigaline United Edwin McNally (Pending) The Farm
Saturday 24th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Junior 1st Division
14:00 Passage vs Cobh Wanderers TBC (Pending) Rockenham Park
14:00 St Marys vs Leeside JP Gray (Pending) St Marys Park
Sunday 25th November, 2018
10:45 Everton Utd vs Park Utd Kevin O'Sullivan (Pending) Everton Park
10:45 Wilton United vs Carrigaline Utd A Robert O'Leary (Pending) Pat Bowdren Park
Saturday 24th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Junior 2nd Division
14:00 Mayfield United vs UCC Academicals Marek Rajszczak (Pending) Mayfield Utd park
19:00 Midleton vs Avondale Utd A Pat McAuliffe (Pending) Knockgriffin Park
Sunday 25th November, 2018
09:45 Corinthians Academicals vs Killreen Celtic Timmy Kelleher (Pending) Corinthians Park
10:45 Tramore Ath vs Youghal United JP Gray (Pending) Tramore Park
Monday 19th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Floodlit League
19:00 Ballincollig vs Mayfield United Marek Rajszczak (Pending) Moneygourney
20:00 Wilton United vs College Corinthians Christopher Braganza (Pending) Moneygourney
21:00 Crofton Celtic vs Leeds Christopher Braganza (Pending) Moneygourney
Monday 26th November, 2018
19:00 Mayfield United vs St Marys Christopher Braganza (Pending) Moneygourney
20:00 Rockmount vs Cobh Wanderers Pat McAuliffe (Pending) Moneygourney
21:00 Ringmahon Rangers vs Wilton United Pat McAuliffe (Pending) Moneygourney
view all fixtures here

Saturday 17th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Senior Premier Division
Ringmahon Rangers 2 vs 4 College Corinthians
UCC 3 vs 0 Rockmount
Saturday 10th November, 2018
UCC 0 vs 1 Douglas Hall
Avondale United 1 vs 0 College Corinthians
Friday 09th November, 2018
Midleton 0 vs 0 Cobh Wanderers
Tuesday 06th November, 2018
Midleton 0 vs 1 UCC
Saturday 27th October, 2018
Leeds 1 vs 5 Ringmahon Rangers
Mayfield United 1 vs 1 UCC
Thursday 15th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Senior 1st Division
St Marys 2 vs 1 Everton
Saturday 10th November, 2018
Everton 5 vs 2 Park Utd
Friday 09th November, 2018
St Marys 1 vs 1 Carrigaline United
Saturday 03rd November, 2018
Castleview 5 vs 1 Kinsale
Leeside 0 vs 1 Blarney United
Friday 09th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Senior 2nd Division
Youghal United 2 vs 2 Kilworth Celtic
Sunday 28th October, 2018
Casement Celtic 1 vs 1 Riverstown
Saturday 17th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Junior 1st Division
Crosshaven 3 vs 4 Passage
Sunday 11th November, 2018
Wilton United 3 vs 4 Park Utd
Saturday 10th November, 2018
Passage 10 vs 0 Everton Utd
Saturday 03rd November, 2018
Crosshaven 0 vs 4 Cobh Wanderers
Friday 02nd November, 2018
Blarney United 3 vs 1 Passage
Sunday 28th October, 2018
Fermoy 2 vs 0 St Marys
Saturday 27th October, 2018
Carrigaline Utd A 1 vs 2 Crosshaven
Wilton United 3 vs 2 Everton Utd
Sunday 18th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Junior 2nd Division
Glasheen 0 vs 4 Tramore Ath
Saturday 17th November, 2018
UCC Academicals 0 vs 1 Douglas Hall Athletic
Youghal United 6 vs 3 Killreen Celtic
Sunday 11th November, 2018
Tramore Ath 9 vs 4 UCC Academicals
Saturday 03rd November, 2018
Mayfield United 0 vs 7 Douglas Hall Athletic
UCC Academicals 0 vs 1 Bandon
Sunday 28th October, 2018
Corinthians Academicals 1 vs 7 Midleton
UCC Academicals 5 vs 2 Avondale Utd A
Monday 12th November, 2018
Beamish Stout Munster Senior League-Floodlit League
Leeds 1 vs 1 Rockmount
Cobh Wanderers 1 vs 2 Ringmahon Rangers
St Marys 0 vs 1 Douglas Hall
Monday 05th November, 2018
Mayfield United 4 vs 0 Wilton United
College Corinthians 2 vs 5 Cobh Wanderers
Douglas Hall 1 vs 2 Ballincollig
Monday 22nd October, 2018
Ringmahon Rangers 1 vs 2 Leeds
Rockmount 2 vs 2 Crofton Celtic
Wilton United 0 vs 3 Douglas Hall
view all results here