Upcoming Events

Fixtures Friday 23rd Nov - Thursday 29th Nov   15/11/2018

FRIDAY 23rdNOVEMBER

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 3RDROUND

Rockmount  v  Wilton Utd, Rockmount Park, 7.45pm  (D.Deady, S.O.Flynn, T.Kelleher)


SATURDAY 24thNOVEMBER

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 2NDROUND

Fermoy  v  Avondale Utd, Carrig Park, 2pm  (S.O.Flynn)

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 3RDROUND

Ringmahon Rgs v  Newtown Rangers, Ringmahon Park, 2pm  (E.McNally, D.Coleman, M.O.Connell)

Cobh Wanderers v  Willow Park, Old Church Park, 2pm  (K.Callanan, F.Murphy, T.Kelleher)

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Leeside  v  St Mary’s, Leeside Park, 2pm  (K.O.Sullivan)

Park Utd  v  Carrigaline Utd, Brigown Park, 2pm  (D.Deady)

Kinsale  v  Blarney Utd, Madden Park, 2pm  (A.Buttimer)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Mallow Utd  v  Casement Celtic, Town Park, 2pm  (J.Walsh)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Everton  v  Rockmount, Everton Park, 2pm  (R.O.Leary)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

St Mary’s  v  Leeside, St Mary’s Park, 2pm  (JP.Grey)

Passage  v  Cobh Wanderers, Rockenham Park, 2pm  (TBC)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Mayfield Utd v  U.C.C. Academicals, Mayfield Park, 2pm  (M.Rajszczak)

Midleton  v  Avondale Utd A, Knockgriffin Park, 7pm  (P.McAuliffe)

 

SUNDAY 25THNOVEMBER

FAI NEW BALANCE INTERMEDIATE CUP 3RDROUND

Ballymun Utd FC v  U.C.C, Ballymun Utd Sports Ground, 1pm  (LSL)

Bonagee Utd FC v  Midleton, Bonagee, 1pm  (USL)

Crumlin Utd  v  Ballinhassig, Crumlin, 2pm  (LSL)

Glebe North  v  Bandon, Ballbriggan, 2.30pm  (LSL)

BEAMISH STOUT SENIOR 2ND DIVISION

Kilworth Celtic v  Riverstown, Kilworth, 10.45am  (C.Braganza)

FAI JUNIOR CUP 4THROUND

Fermoy  v  Rathcoole Rovers, Carrig Park, 10.45am  (M.O.Connell)

MUNSTER JUNIOR CUP 2NDROUND

Avondale Utd v  Clonakility, Avondale Park, 2pm  (F.Murphy)

BEAMISH STOUT JUNIOR PREMIER DIVISION

Leeds  v  Douglas Hall, Leeds Park, 10.45am  (A.Buttimer)

U.C.C.  v  Carrigaline Utd, The Farm, 10.45am  (E.McNally)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 1

Everton Utd  v  Park Utd, Everton Park, 10.45am  (K.O.Sullivan)

Wilton Utd  v  Carrigaline Utd A, Pat Bowdren Park, 10.45am  (R.O.Leary)

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE 2

Corinthians Academicals v  Kilreen Celtic, Castletreasure, 10.45am  (T.Kelleher)

Tramore Ath  v  Youghal Utd, Tramore Park, 10.45am  (JP.Grey)


MONDAY 26THNOVEMBER

BEAMISH STOUT FLOODLIT

Mayfield Utd v  St Mary’s, Moneygourney, 7pm  (C.Braganza)

Rockmount  v  Cobh Wanderers, Moneygourney, 8pm  (P.McAuliffe)

Ringmahon Rgs v  Wilton Utd, 9pm  (P.McAuliffe)

 

WEDNESDAY 28thNOVEMBER

BEAMISH STOUT JUNIOR LEAGUE CUP FINAL

Cobh Wanderers v  Avondale Utd, Turners Cross, 7.30pm  (C.Braganza, P.Braganza, R.O.Leary)

 

THURSDAY 29thNOVEMBER

BEAMISH STOUT SENIOR 1STDIVISION

Castleview  v  Wilton Utd, O’Sullivan Park, 7.30pm  (K.Callanan)